Podnikanie

Máte voľné prostriedky a chcete ich investovať. Hľadáte investičnú príležitosť ktorá Vám zaistí kontinuálny príjem. Chcete začať podnikať. Chcete rozšíriť svoje podnikateľské aktivity. Hľadáte ďaľší zdroj príjmu. Chcete sa naučiť niečo nové. Ak Vás aspoň jedno vyjadrenie vystihuje, určite sa pozrite na stránku: http://www.firmy.aapp.sk .

Voľný čas, eventy akcie

Jedinečná fotobúdka funnybox na skutočne dobré tímbildingy, svadby, firemné prezentácie, oslavy, dni obce, hody, párty, stretávky, …, …, … . Všetko potrebné zistíte na: http://www.funnybox.sk .

Ak chcete skutočne akčný a zaujímavý tímbilding, oslavu, dni obce, hody, párty, stretávku, rodinnú akciu. určite sa pozrite na http://www.lasertag.sk alebo http://vr.GoEscape.sk .

Absolútne netradičný zážitok je návšteva escape room vo virtuálnej realite. Len tam pochopíte, že Matrix nemusí byť až také sience fiction, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Váš 2 až 5 členný tím sa môže vybrať na výlet do vesmíru, na oceánske dno, postaviť sa zoči voči drakom, cestovať v čase či pokúsiť sa o únik zo spárov laserbotov. Viac o escape room na https://GoEscape.sk.